February 10, 2020

Громадська Рада Рівненська Обласна Державна Адміністрація

Постійні комісії розглядають питання та приймають рішення з подальшим їх розглядом на засіданні громадської ради. Якщо при органі вже утворена громадська рада і її повноваження не були припинені достроково, то ініціативна група утворюється не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень громадської ради. Пов’язані інститути громадянського суспільства (два і більше інститути громадянського суспільства мають одного і того ж керівника чи спільних членів керівних органів тощо) не можуть делегувати своїх представників до складу однієї громадської ради. Рішення облдержадміністрації, прийняте за результатами розгляду пропозицій Громадської ради, не пізніше, ніж у десятиденний строк після його прийняття в обов’язковому порядку доводиться до відома членів Громадської ради та громадськості шляхом його оприлюднення на офіційному веб-сайті облдержадміністрації та в інший прийнятний спосіб.

Громадська рада при Чернівецькій обласній державній адміністрації (далі – громадська рада) є консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє, що 10 лютого відбудуться установчі збори громадської ради при Головному управлінні. Участь в установчих зборах можуть брати лише кандидати до складу громадської ради, які були подані відповідним інститутом громадянського суспільства.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» передбачений обсягів міжбюджетних трансфертів для місцевих бюджетів. 06 червня, Тігран Хачатрян, вперше в ролі голови Громадської ради при Кіровоградській ОДА, відвідав зустріч держсекретарів міністерств з головами Громадських рад при органах виконавчої влади. Зустріч проходила в рамках Ініціативи Кабінету Міністрів України “Партнерство. Відкритий уряд”.

громадська рада при облдержадміністрації

У разі припинення повноважень голови громадської ради до обрання нового голови його обов’язки виконує визначений рішенням громадської ради заступник голови громадської ради, якщо інше не передбачено її рішенням. 2.У своїй діяльності громадська рада керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами ruzhin.org.ua Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням. Фінансове управління районної державної адміністрації інформує, що доходна частина бюджету району станом на 01 січня 2021 року по доходах загального фонду… 20 червня на базі Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (далі – Департамент) психологами Благодійного Фонду «РОКАДА» був проведений психологічний тренінг для працівників Департаменту.

Візит Трьох Міністрів Та Розмальована Катерина Іі: Головні Теми Одещини За Тиждень

Голосування відбувалося з 12 по 15 травня 2021 року на платформі «Election runner». Представники департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації зазначили, що участь у голосуванні взяли 127 осіб зі 133 кандидатів. Зокрема, програмою «Election runner» були проаналізовані та визначені 9 бюлетенів, які пов‘язані між собою «відбитком пальця на пристрої». Відтак, на засіданні ініціативної групи було прийняте рішення про відхилення 9 бюлетенів та оновлено результати голосування, з якими можна ознайомитись за посиланням. На засіданні громадської ради, яке проводиться у грудні за участі представників обласної державної адміністрації обговорюється проект бюджету області на наступний рік, а також програма соціально-економічного розвитку області. Рішення обласної державної адміністрації, прийняте за результатами розгляду пропозицій громадської ради, не пізніше ніж у десятиденний строк після його прийняття в обов’язковому порядку доводиться до відома членів громадської ради та громадськості шляхом його оприлюднення на офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

9 січня 2019 року у приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації. Участь у засіданні взяли директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, представники інститутів громадянського суспільства – члени ініціативної групи. До складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів входять представники інститутів громадянського суспільства, в тому числі ті, які є членами діючої Громадської ради, та облдержадміністрації при якій утворюється Громадська рада.

Звіти Про Виконання Паспортів Бюджетних Програм

Повідомлення про скликання засідань громадської ради, у тому числі позачергових, доводяться до відома кожного її члена не пізніше двох робочих днів до їх початку, а також оприлюднюються на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади. У такому разі кількісний та персональний склад ініціативної групи обласна державна адміністрація затверджує з урахуванням пропозицій громадської ради. Як повідомила начальник відділу фінансів Конотопської районної державної адміністрації Марина ПАНЧЕНКО, формування загального фонду районного бюджету здійснено за рахунок доходів передбачених статтею 641 Бюджетного кодексу України.

Протокол № 1 Засідання Ініціативної Групи З Підготовки Та Проведення Установчих Зборів

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. Установчі документи, склад громадської ради, протоколи засідань, прийняті рішення та інформація про хід їх виконання, а також інші відомості про діяльність громадської ради в обов’язковому порядку розміщуються секретаріатом громадської ради на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації в рубриці “Громадська рада”, а також у мережі Фейсбук на сторінці «Громадська рада при Чернівецькій ОДА». Громадська рада – консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Громадські ради утворюються на виконання постанови Кабінету Міністрів України від three листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

04 грудня 2021 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Зміни у складі громадської ради затверджуються рішенням обласної державної адміністрації на підставі протоколу засідання громадської ради. Обласна державна адміністрація оприлюднює відомості про такі зміни на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту затвердження.